Spetterende musical van de groepen 8!

7 juni 2019

Wat zijn we weer trots op onze groep 8 die een prachtige musical hebben neergezet!!

Onze groepen 8 hebben weer een spetterende musical neergezet!

Na weken van oefenen, oefenen en nog eens oefenen, ook met veel hulp van ouders natuurlijk was het dan eindelijk zover en konden ze het podium op.

In de discotheek (onder leiding van een aantal ouders en natuurlijk meneer Faas hadden ze zelf weer een schitterend decor gemaakt) werd flink wat afgefeest. Tja... je kan gewoon niet stilstaan natuurlijk! Zeker niet als de beroemde dj Armina (wie zou dat nou toch zijn?) Wie wel even rustig stilstond was een oude meneer die dacht dat hij zijn pilletjes wel kon komen ophalen.

Maar de buurtbewoners waren er minder blij mee, want die wilden toch wel graag rust. Daar deed de politie echter niet zoveel aan. Die hadden het te druk met het opsporen van de boeven die het beroemde schilderij van de koning gestolen hadden. Uiteraard kwamen die ook in de discotheek terecht, waar juist op dat moment een televisieprogramma werd opgenomen..

 

Er gebeurde weer een hoop in deze spannende musical en onze groep 8-ers straalden op het podium!

 

Terug naar overzicht